MÜŞTERİ POLİTİKALARIMIZ
Üretim havuzumuza aldığımız her projeyi, müşterilerimizin ihtiyaç ve gereksinimlerini özenle değerlendiriyor, çıkardığımız tüm sonuçları aynı fayda havuzunda birleştirip süreci planlayarak üretim ve uygulamaya geçiyoruz.
PERSONEL POLİTİKAMIZ
Çalışanlarımız, bizim sahip olduğumuz en büyük değerlerimizdir. Bu prensipten yola çıkarak, üretim ve montaj aşamasında oluşabilecek mesleki kaza ve hastalık risklerini ortadan kaldıracak koruyucu önlemleri en baştan alıyoruz. İAR - İzmir Açıkhava Reklam, çalışanlarının fiziki eforlarıyla olduğu kadar, fikirleri ve görüşleriyle de büyüyen bir firma olmayı hedeflemektedir.
ÇEVRE POLİTİKAMIZ
İAR - İzmir Açıkhava Reklam, gezegenimizin temiz ve yaşanabilir bir yer olması için çevreci bir anlayış benimsemektedir. Bu anlayış doğrultusunda; 
  • Hammadde ve enerji kaynaklarını doğru ve tasarruflu kullanıyoruz.
  • Atıkları ayrıştırarak geri dönüşüme katkıda bulunuyoruz.
  • Üretimlerimizi en az fire ile gerçekleştiriyoruz.
  • Çalışanlarımızdan, sadece İAR - İzmir Açıkhava Reklam çalışma alanlarında değil, yaşadıkları her yerde çevre bilinci içinde hareket etmelerini bekliyor; bunun hayatlarının bir parçası olmasını istiyoruz.
HİZMET POLİTİKAMIZ
İAR - İzmir Açıkhava Reklam olarak; etik ticareti, koşulsuz müşteri memnuniyetini, güvenilirliği, istikrarı, kaliteli ürün ve işçiliği, zamanında ve tam iş teslimini, her zaman güçlü ekiplerle çalışmayı hedefliyoruz.