KURUMSAL

 

 

Açıkhava reklamcılığı sektöründeki yolculuğumuz 2000 yılında başladı. Fark yaratan tasarım ve uygulamalarımızla kısa sürede sektörün dikkatini çektik.

Tasarımdan üretime, uygulamadan montaja kadar sunduğumuz kusursuz ürün ve hizmet kalitesiyle, hem sektörümüzün, hem de açıkhava reklam hizmeti almak isteyen markalar için aranan firmalardan biri olduk.

Yola çıktığımız ilk günden bu yana, tam 18 yıldır işimizi en iyi şekilde yapıyor ve markalarımızı rakiplerinin önüne çıkaracak açıkhava reklam çözümlerinin altına adımızı yazıyoruz. Sadece İzmir’de ve Ege bölgesinde değil, Türkiye’nin dört bir yanında, açık havada fark yaratan tüm noktalarda imzamız varsa ne mutlu bize.

Bugün, 3000 m2 alana yayılan makine parkurumuz, sürekli gelişen teknolojik altyapımız ve sektörün kalifiye elemanlarından oluşan 35 kişilik uzman kadromuzla, en zor ve en iddialı işleri kusursuz bir şekilde yapıyor olmanın özgüveni ile markalarımıza en doğru hizmeti vermeye devam ediyoruz.  

Çözüm ortaklarımızdan aldığımız ( tedarikçi firmalar ) güçle ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemlerine uygun standartta hammadde ve malzeme temini sayesinde ve ARED üyeliğimiz güvencesi ile müşterilerimize kusursuz hizmet sunuyoruz.

Açıkhava reklamcılığındaki farkımız markalarımızı rakiplerinden açık ara öne çıkarmamız.