Biz Kimiz?

Açıkhava reklamcılığı sektöründeki yolculuğumuz 2000 yılında başladı. Fark yaratan tasarım ve uygulamalarımızla kısa sürede sektörün dikkatini çektik.

Tasarımdan üretime, uygulamadan montaja kadar sunduğumuz kusursuz ürün ve hizmet kalitesiyle, hem sektörümüzün, hem de açık hava reklam hizmeti almak isteyen markalar için aranan firmalardan biri olduk.

Yola çıktığımız ilk günden bu yana, işimizi en iyi şekilde yapıyor ve markalarımızı rakiplerinin önüne çıkaracak açık hava reklam çözümlerinin altına adımızı yazıyoruz. Sadece İzmir’de ve Ege bölgesinde değil, Türkiye’nin dört bir yanında, açık havada fark yaratan tüm noktalarda imzamız varsa ne mutlu bize.

Bugün, 3000 m2 alana yayılan makine parkurumuz, sürekli gelişen teknolojik altyapımız ve sektörün kalifiye elemanlarından oluşan 35 kişilik uzman kadromuzla, en zor ve en iddialı işleri kusursuz bir şekilde yapıyor olmanın özgüveni ile markalarımıza en doğru hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Çözüm ortaklarımızdan aldığımız ( tedarikçi firmalar ) güçle ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemlerine uygun standartta hammadde ve malzeme temini sayesinde ve ARED üyeliğimiz güvencesi ile müşterilerimize kusursuz hizmet sunuyoruz.

 
 
 

TEMEL İLKELERİMİZ

MÜŞTERİ POLİTİKALARIMIZ

Üretim havuzumuza aldığımız her projeyi, müşterilerimizin ihtiyaç ve gereksinimlerine göre özenle değerlendiriyor, çıkardığımız tüm sonuçları aynı fayda havuzunda birleştirip süreci planlayarak üretim ve uygulamaya geçiyoruz.

PERSONEL POLİTİKAMIZ

Çalışanlarımız, bizim sahip olduğumuz en büyük değerlerimizdir.

Bu prensipten yola çıkarak, üretim ve montaj aşamasında oluşabilecek mesleki kaza ve hastalık risklerini ortadan kaldıracak koruyucu önlemleri en baştan alıyoruz.

İAR – İzmir Açıkhava Reklam, çalışanlarının fiziki eforlarıyla olduğu kadar, fikirleri ve görüşleriyle de büyüyen bir firma olmayı hedeflemektedir.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

İAR – İzmir Açıkhava Reklam, gezegenimizin temiz ve yaşanabilir bir yer olması için çevreci bir anlayış benimsemektedir. Bu anlayış doğrultusunda;

  • Hammadde ve enerji kaynaklarını doğru ve tasarruflu kullanıyoruz.
  • Atıkları ayrıştırarak geri dönüşüme katkıda bulunuyoruz.
  • Üretimlerimizi en az fire ile gerçekleştiriyoruz.
  • Çalışanlarımızdan, sadece İAR – İzmir Açıkhava Reklam çalışma alanlarında değil, yaşadıkları her yerde çevre bilinci içinde hareket etmelerini bekliyor; bunun hayatlarının bir parçası olmasını istiyoruz.

HİZMET POLİTİKAMIZ 

İAR – İzmir Açıkhava Reklam olarak; etik ticareti, koşulsuz müşteri memnuniyetini, güvenilirliği, istikrarı, kaliteli ürün ve işçiliği, zamanında ve tam iş teslimini, her zaman güçlü ekiplerle çalışmayı hedefliyoruz.

İletişim

Teklif Alın!