PARAPET TABELA Parapet, çatılarda, balkonlarda ya da yapının zemin ile kesiştiği bölgelerde yapı boyunca koruma veya kötü görünümü önleme amacıyla yapılan kaplamalardır. Genelde restorasyon aşamasındaki binalarda ve inşaat kenarlarında kullanılır. Amaç, kötü görüntüyü kamufle etmek ve reklam faaliyetini gerçekleştirmektir.

 BILLBOARD Şehrin en bilinen ve en yaygın olan reklam ünitesidir. Son dönemde ileri teknoloji ürünü,
3 boyutlu, hareketli ve içten aydınlatma özelliğine sahip özel üretim billboardlar, reklamı çok daha dikkat çekici kılmaktadır.

CLP Yayalar, araç sürücüleri ve özellikle toplu taşımayı kullanan hedef kitleye uzun süreli mesaj verme imkânı sunar. CLP raketler de ana arterlerde yer alan ve göz hizası konumuyla yaya ve sürücüler tarafından görülme oranı yüksek olan reklam üniteleridir. Meydan ve kavşaklarda, 360 derece dönebilen, yüksek silindir formuyla dikkat çeken şekilleri de vardır.

MEGALIGHT Trafik içindeki yüksek konumu ve hareket özelliğiyle gözü yakalar, dikkat çeker.

BOARD ve MEGABOARD’lar şehir merkezindeki konumuyla, büyük boyutuyla etki yaratan, her açıdan ve uzaklıktan görülebilen reklam alanlarıdır.

METRO içindeki reklam alanları, insan trafiğinin en yoğun, reklam etki gücünün yüksek olduğu alanlardır. İstasyon içerisinde konumlanan billboardlar, göz hizası konumuyla yaya tarafından görülme oranı yüksek olan CLP raketler, sabit megalight ve poster panoları markanız için geniş erişim ve frekans sağlar.

IŞIKLI TABELA Totem tabelalar, vinil germe, alüminyum kutu harfli, neonlu, polikarbon, alucobant ve son yıllarda Led’li olarak da üretilmektedir. Işıklı ve ışıksız ya da kabartma kutu harf gibi birçok biçimde dizayn edilirler. Markayı ön plana çıkarmanın en etkin yollarından biridir.

DUVAR Binaların yan veya arka cephelerinde genelde penceresiz alanlarda kullanılır. Sağır duvarların zeminine ışıklı vinil, ışıksız vinil, ışıklı pano, cam bina giydirmeleri, üç boyutlu uygulamalar, hareketli reklam panoları, döner pano gibi alternatif uygulamalar şeklinde yapılabilmektedir. 7 gün 24 saat gösterimde olduğundan açık hava reklamcılığının en etkin kollarından biridir.

PANO Genelde şehirler arasındaki yol kenarlarında kullanılır. Işık kaynağına ulaşılamadığından dolayı ışıklı tabela olarak yapılamazlar. Ancak gece daha net görünmesi acısından Reflektif Folyo (Vinyl) kullanılır. Firmaların önlerinde, bulundukları sokakta veya firmanın bulunduğu bölgeyi belirleyen, bölge sınırların uygun görülen noktalarına konulan tabelalardır. Şehre zengin bir görsellik sunarlar.

İletişim

Teklif Alın!